Aktualności

Zapłać później lub rozłóż na raty!
01
Lip
01 Lip 2021
Zapłać później lub rozłóż na raty!

Aby zapewnić Ci dostęp do opieki medycznej w Babka Medica za wizyty, zabiegi i pakiety możesz zapłacić później lub skorzystać z płatności ratalnej!

Płatność ratalna

MediRaty to system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do procedur medycznych. Wszystkie usługi medyczne realizowane w naszych Centrach Medycznych mogą być rozłożone na raty. Jeśli chcesz skorzystać z płatności ratalnej, np. za zakup pakietu ciążowego, zapytaj o szczegóły w recepcji.

Odroczenie płatności

Jeśli za zrealizowane usługi medyczne chcesz zapłacić później, możesz skorzystać z płatności odroczonej Pay-plus (maksymalnie do 5000 zł). Płatność możesz odroczyć o 30 dni lub zapłacić za usługi medyczne w 4, 8 lub 12 ratach. 

Jak to działa?

Zgłoś w recepcji, że chcesz skorzystać z odroczonej płatności lub rozłożenia opłaty na raty. Po chwili otrzymasz sms z potwierdzeniem rodzaju płatności i dacie spłaty. Wystarczy, że klikniesz w link z sms-a i zatwierdzisz płatność. W kolejnej wiadomości otrzymasz numer rachunku do spłaty.