O nas

Centrum Medyczne Babka Medica to miejsce, w którym możesz poczuć się bezpiecznie. Zapewniamy kompleksową opiekę medyczną dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Nasze placówki znajdują się w dogodnych lokalizacjach. Zapoznaj się historią naszej marki i misją, która przyświeca nam od lat. 

Nasza historia

Babka Medica to prywatne Centrum Medyczne działające w Warszawie od 2005 roku.

Pomysł powstania placówki zrodził się w lipcu 2005 r. i już w grudniu tego samego roku CM Babka Medica zaczęło prosperować na pełnych obrotach. Tak szybkie wdrożenie projektu miało szanse powodzenia wyłącznie w wyniku niezwykłej pasji i zaangażowania właścicieli.

Podejmując inicjatywę zbudowania marki Babka Medica, podstawowym celem było stworzenie miejsca, które zapewni kompleksową opiekę zdrowotną dla kobiet, matek i ich dzieci, gdzie będą udzielane porady zarówno z zakresu ginekologii, położnictwa, endokrynologii, jak i pediatrii (neonatologii) oraz rehabilitacji niemowląt. Babka Medica, poza opieką medyczną, edukuje swoje pacjentki i pacjentów w zakresie profilaktyki, która jest kluczowa w zachowaniu dobrego zdrowia.

Tak powstała Babka Medica. Miejsce przyjazne i bezpieczne, w którym każdego otoczymy opieką.

Babka Medica to profesjonalne zaplecze medyczne, techniczne ale przede wszystkim ludzkie. Dzięki temu Babka Medica od lat cieszy się zaufaniem pacjentów i pracowników. 

Założyciele

Założycielami Babka Medica są Dorota Wirska- Zioło oraz lek. Marcin Zioło. 

Dorota Wirska - Zioło budując CM Babka Medica opierała się w głównej mierze na własnych doświadczeniach. Jako matka dwójki dzieci i kobieta mająca ogromną wrażliwość na potrzeby wszystkich mam, ich dzieci oraz rodzin, z pełną konsekwencją dążyła do stworzenia miejsca oferującego kompleksową opiekę medyczną na wysokim poziomie. Jako filolożka-romanistka z doświadczeniem pedagogicznym kładzie duży nacisk na edukację i świadomą profilaktykę zdrowia. Wykorzystując swoje dotychczasowe doświadczenia biznesowe konsekwentnie rozwinęła markę medyczną dla kobiet, kładąc nacisk na ciągły rozwój i udoskonalanie oferty skrojonej na miarę potrzeb pacjentów.

Lek. Marcin Zioło to wieloletni praktyk ginekolog, ultrasonografista, cieszący się dużym uznaniem wśród pacjentek. Jest wyjątkowym lekarzem, który swoje pacjentki traktuje ze szczególną uwaga i troską. Dba o to, aby każda pacjentka otrzymała kompletne informacje, a badania odbywały się w przyjaznej oraz bezpiecznej atmosferze, z poszanowaniem intymności. W trakcie wieloletniej pracy pomógł wielu kobietom nie tylko przejść przez etap ciąży, ale również przez często niełatwe momenty. 

Nasi specjaliści

Babka Medica to zespół doświadczonych specjalistów. Lekarzy, którzy na co dzień praktykują w wielu warszawskich szpitalach i klinikach. Celem Babka Medica jest skupianie profesjonalistów, których dorobek zawodowy i naukowy przekłada się na bardzo wysoki i kompleksowy poziom opieki medycznej. Nasi lekarze regularnie biorą udział w konferencjach i specjalistycznych szkoleniach. 

Allianz
Compensa
Inter
karta dużej rodziny
lenny lamb
Mały Sopot
MediRaty
pay plus
Polmed
PZU
Saltus
Signal iduna
Tiny Star
Time For Wax
TU zdrowie
Znany Lekarz