Specjaliści

Krzyżanowska

Miejsce i godziny przyjęć

sobota

Babka Medica | Śródmieście
22 637 50 01
info@babkamedica.pl
Zapisz się

Mgr

Magdalena Krzyżanowska

Dietetyka
Krzyżanowska

Miejsce i godziny przyjęć

sobota

Babka Medica | Śródmieście
22 637 50 01
info@babkamedica.pl

Wiek pacjentów
bez ograniczeń wiekowych

Języki
PL EN

O mnie

Dyplomowany dietetyk posiadający długoletnie doświadczenie w indywidualnej pracy z Pacjentem (dzieci, osoby dorosłe). Posiada również doświadczenie w prowadzeniu grup z zaburzeniami odżywiania (bulimia, zespół kompulsywnego objadania się, zespół nocnego objadania się). Na stałe współpracuje z psychoterapeutami tworząc zespół terapeutyczny dla osób borykających się z anoreksją lub bulimią. Swoją wiedzę zdobyła podczas studiów na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego oraz na Kierunku Dietetyka na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Praktyczną wiedzę na temat żywienia i motywowania Pacjenta do zmiany nawyków żywieniowych wykorzystywała podczas pracy w prywatnych poradniach dietetycznych oraz warszawskich placówkach medycznych. Czynnie wspiera działalność fundacji Fit Kid rozpowszechniając prozdrowotne nawyki i zachowania wśród dzieci i młodzieży.

Zawodowo bierze udział w licznych szkoleniach i konferencjach oraz występuje jako niezależny ekspert ds. żywienia w programach radiowych i telewizyjnych. W bezpośredniej pracy z Pacjentem stawia na dokładne poznanie oczekiwań i pragnień Pacjenta oraz zbudowanie z nim dobrej i konstruktywnej relacji. W życiu prywatnym oraz zawodowym kieruje się zasadą, iż najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie.

Zakres usług

konsultacja dietetyczna150.00 zł
konsultacja dietetyczna z planem żywieniowym230.00 zł

Powyższe ceny obowiązują od poniedziałku do soboty włącznie. Cennik usług realizowanych w niedzielę jest wyższy o 20zł

Pakiety

Przyczyny otyłości
186,00 PLN
241,00 PLN

Czytaj więcej