Specjaliści

Barczyńska

Miejsce i godziny przyjęć

poniedziałek, środa

Babka Medica | Śródmieście
22 637 50 01
info@babkamedica.pl
Zapisz się

Lek.

Joanna Barczyńska

Echo serca dorosłych, Interna, Kardiologia, Medycyna żywienia
Barczyńska

Miejsce i godziny przyjęć

poniedziałek, środa

Babka Medica | Śródmieście
22 637 50 01
info@babkamedica.pl

Wiek pacjentów
od 18 roku życia

Języki
PL EN

O mnie

Jestem lekarzem z 25-letnim stażem pracy. Swoją wiedzę zdobywałam w Instytucie Kardiologii przy ul. Spartańskiej w Klinice Choroby Wieńcowej, wcześniej w Szpitalu Wolskim, na Oddziałach Kardiologii i w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. Posiadam Certyfikat umiejętności wykonywania Echo serca, potwierdzony przez Sekcję Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Doświadczenie w wykonywaniu prób wysiłkowych i echo serca uzyskałam w Pracowniach Instytutu Kardiologii. Regularnie uczestniczę w kongresach, szkoleniach i warsztatach stale pogłębiających moją wiedzę.

Równolegle obok farmakoterapii i technik inwazyjnych stosuję terapię dietą i szeroko rozumianą zmianą stylu życia. Opierając się na najnowszych badaniach naukowych (m.in. dr D. Ornisha, dr C. Esselstyna, prof. T. C. Campbella, prof. Yoshinori Ohsumi — nagroda Nobla z medycyny w 2016 r. za opisanie procesu autofagii, dr Ewy Dąbrowskiej i własnych doświadczeniach) widzę, w jak wielu schorzeniach terapia dietą okazuje się skuteczna. Wśród moich pacjentów są osoby, które całkowicie pozbyły się nadciśnienia tętniczego, choroby wieńcowej, miażdżycy naczyń, hipercholesterolemii. Terapia dietą przynosi także rezultaty w chorobach autoimmunologicznych (m.in. w RZS, zapalenie Hashimoto, SM, wrzodziejące zapalenie jelita, łuszczyca), w cukrzycy typu 2, jest pomocna we wspieraniu leczenia bezpłodności, ma duże znaczenie w zapobieganiu oraz powstrzymaniu rozwoju chorób onkologicznych, po udarze niedokrwiennym mózgu.

Wykonuję badania Echo serca, opisy EKG, konsultacje kardiologiczne, a także prowadzę poradnictwo w zakresie Medycyny Żywienia i Stylu Życia. Jedną z dziedzin mojej działalności jest kompleksowa opieka nad kobietami ciężarnymi i sportowcami.

Przeprowadzone przeze mnie badanie naukowe, trwające ponad 7 lat, potwierdziło skuteczność terapeutycznej diety w cofaniu zmian miażdżycowych, regresji nadciśnienia tętniczego, trwałej normalizacji wagi, poprawie profilu lipidowego, a także poprawie jakości życia pacjentów stosujących tę formę terapii.

Zakres usług

konsultacja kardiologiczna - dorośli270.00 zł
konsultacja internistyczna200.00 zł
telekonsultacja internistyczna200.00 zł
konsultacja z zakresu medycyny żywienia - pierwsza wizyta280.00 zł
konsultacja z zakresu medycyny żywienia - kolejna wizyta260.00 zł
echo serca - dorośli270.00 zł

Powyższe ceny obowiązują od poniedziałku do soboty włącznie. Cennik usług realizowanych w niedzielę jest wyższy o 20zł

Pakiety

Panel sercowy
222,00 PLN
298,00 PLN

Czytaj więcej
Przyczyny otyłości
186,00 PLN
241,00 PLN

Czytaj więcej