Specjaliści

Barczyńska

Miejsce i godziny przyjęć

poniedziałek, środa

Babka Medica | Śródmieście
22 637 50 01
info@babkamedica.pl
Zapisz się

Lek.

Joanna Barczyńska

Echo serca dorosłych, Interna, Kardiologia, Medycyna żywienia
Barczyńska

Miejsce i godziny przyjęć

poniedziałek, środa

Babka Medica | Śródmieście
22 637 50 01
info@babkamedica.pl

Wiek pacjentów
od 18 roku życia

Języki
PL EN

O mnie

Jestem lekarzem z 22-letnim stażem pracy. Swoją wiedzę zdobywałam w Instytucie Kardiologii przy ul. Spartańskiej w Klinice Choroby Wieńcowej, wcześniej w Szpitalu Wolskim, na Oddziałach Kardiologii i Ratunkowym Izby Przyjęć. Posiadam Certyfikat umiejętności wykonywania Echo serca, potwierdzony przez Sekcję Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Doświadczenie w wykonywaniu prób wysiłkowych i echo serca uzyskałam w Pracowniach Instytutu Kardiologii. Regularnie uczestniczę w kongresach, szkoleniach i warsztatach stale pogłębiających moją wiedzę.

Równolegle obok farmakoterapii i technik inwazyjnych stosuję terapię dietą. Opierając się na najnowszych badaniach naukowych (m.in. dr D. Ornisha, dr C. Esselstyna, prof. T. C. Campbella, prof. Yoshinori Ohsumi — nagroda Nobla z medycyny w 2016 r. za opisanie procesu autofagii, dr Ewy Dąbrowskiej) i własnych doświadczeniach widzę, w jak wielu schorzeniach terapia dietą okazuje się skuteczna. Wśród moich pacjentów są osoby, które całkowicie pozbyły się nadciśnienia tętniczego, choroby wieńcowej, miażdżycy naczyń, hipercholesterolemii. Terapia dietą przynosi także rezultaty w chorobach autoimmunologicznych (m.in. w RZS, zapalenie Hashimoto, SM, wrzodziejące zapalenie jelita, łuszczyca), w cukrzycy typu 2, jest pomocna we wspieraniu leczenia bezpłodności, ma duże znaczenie w zapobieganiu oraz powstrzymaniu rozwoju chorób onkologicznych, w chorobie Parkinsona, w migrenach, po udarze niedokrwiennym mózgu, w zaćmie, paradontozie i skórnej porfirii.

Wykonuję badania Echo serca, opisy EKG, konsultacje kardiologiczne a także prowadzę poradnictwo w zakresie medycyny żywienia i stylu życia. Jedną z dziedzin mojej działalności jest kompleksowa opieka nad kobietami ciężarnymi.

Od 6 lat prowadzę przełomowe polskie badanie dotyczące cofania dietą i zmianą stylu życia miażdżycy naczyń.

Zakres usług

konsultacja kardiologiczna - dorośli270.00 zł
konsultacja internistyczna200.00 zł
telekonsultacja internistyczna200.00 zł
konsultacja z zakresu medycyny żywienia - pierwsza wizyta280.00 zł
konsultacja z zakresu medycyny żywienia - kolejna wizyta260.00 zł
echo serca - dorośli270.00 zł

Powyższe ceny obowiązują od poniedziałku do soboty włącznie. Cennik usług realizowanych w niedzielę jest wyższy o 20zł

Pakiety

Panel sercowy
222,00 PLN
298,00 PLN

Czytaj więcej
Przyczyny otyłości
186,00 PLN
241,00 PLN

Czytaj więcej
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies