Diuwe

Miejsce i godziny przyjęć

piątek

Babka Medica | Śródmieście
22 637 50 01
info@babkamedica.pl
Zapisz się

Dr n. med.

Piotr Diuwe

Chirurgia, Proktologia
Diuwe

Miejsce i godziny przyjęć

piątek

Babka Medica | Śródmieście
22 637 50 01
info@babkamedica.pl

Wiek pacjentów
od 18 roku życia

Języki
PL EN

O mnie

Specjalista chirurgii ogólnej, proktolog. Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W latach 2010 – 2016 pracował w Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie. W 2015 roku uzyskał stopień doktora nauk medycznych na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, promotorem pracy był prof. Artur Kwiatkowski; dyplom z wyróżnieniem.
Od 2018 roku starszy asystent w Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala w Wołominie, gdzie wykonuje pełny zakres operacji proktologicznych. W 2019 ukończył pierwsze w Polsce studia podyplomowe w zakresie „Koloproktologii praktycznej” na Uniwersytecie Jegiellońskim w Krakowie. Członek Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego i Towarzystwa Chirurgów Polskich.
Uczestniczy w licznych szkoleniach i kursach z zakresu chirurgii ogólnej i proktologii w Polsce oraz za granicą. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób chirurgicznych, ze szczególnym uwzględnieniem chorób proktologicznych. Prowadzi leczenie zachowawcze i operacyjne, w tym także leczenie technikami małoinwazyjnymi.

Zakres usług

konsultacja chirurgiczna210.00 zł
konsultacja proktologiczna (dorośli)210.00 zł
konsultacja proktologiczna z anoskopią270.00 zł
nacięcie zakrzepu brzeżnego (duża zakrzepica)600.00 zł
nacięcie zakrzepu brzeżnego (mała zakrzepica)400.00 zł

Powyższe ceny obowiązują od poniedziałku do soboty włącznie. Cennik usług realizowanych w niedzielę jest wyższy o 20zł

Pakiety

Panel wątrobowy
139 PLN
187 PLN

Czytaj więcej
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies