Specjaliści

Przybek-Skrzypecka

Miejsce i godziny przyjęć

poniedziałek

Babka Medica | Śródmieście
22 637 50 01
info@babkamedica.pl
Zapisz się

Dr n. med.

Joanna Przybek-Skrzypecka

Okulistyka
Przybek-Skrzypecka

Miejsce i godziny przyjęć

poniedziałek

Babka Medica | Śródmieście
22 637 50 01
info@babkamedica.pl

Wiek pacjentów
od 6 roku życia

Języki
PL EN ES

O mnie

Dr n. med. Joanna Przybek-Skrzypecka w 2012 r. z wyróżnieniem ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny (WUM) i zdała Lekarski Egzamin Końcowy z II najwyższym wynikiem otrzymując nagrodę Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie. Od 2013 r. pracuje w Samodzielnym Publicznym Klinicznym Szpitalu Okulistycznym w Warszawie, od 2019 r. w Katedrze i Klinice Okulistyki WUM na stanowisku adiunkta. Od 2019 r. jest także sekretarzem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego. Przewodnicząca Klubu 40 skupiającego aktywnych naukowo młodych okulistów w Polsce. Do jej szczególnych zainteresowań klinicznych należy chirurgia zaćmy, neurookulistyka oraz farmakoterapia okulistyczna.
W 2018 r., po zakończeniu studiów doktoranckich realizowanych w Katedrze i Zakładzie Farmakologii Doświadczalnej i Klinicznej WUM, obroniła pracę doktorską. W 2019 r. zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny w dziedzinie okulistyki i jego odpowiednik europejski (EBO).
Uczestniczyła w wielu badaniach klinicznych oraz stażach zagranicznych, m.in. w 2017 r. na Columbia University, Nowy Jork, USA gdzie realizowała grant Fundacji Kościuszkowskiej, w 2018 w Manchester Royal Eye Hospital w Wielkiej Brytanii. Regularnie poszerza swoją wiedzę i umiejętności na kursach okulistycznych krajowych i zagranicznych.
Praca dydaktyka akademickiego to jej pasja, uczy studentów WUM od 2010 r. W 2014 r. zajęła II miejsce w dydaktycznej ankiecie studenckiej na I Wydziale Lekarskim WUM. 
Prywatnie czas spędza czytając książki i gotując.

Zakres usług

konsultacja okulistyczna - dorośli230.00 zł
konsultacja okulistyczna - dzieci230.00 zł

Powyższe ceny obowiązują od poniedziałku do soboty włącznie. Cennik usług realizowanych w niedzielę jest wyższy o 20zł

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies