Specjaliści

Czarnecka

Miejsce i godziny przyjęć

grafik ruchomy

Babka Medica | Śródmieście
22 637 50 01
info@babkamedica.pl
Zapisz się

Lek.

Sylwia Czarnecka

Neurologia dziecięca
Czarnecka

Miejsce i godziny przyjęć

grafik ruchomy

Babka Medica | Śródmieście
22 637 50 01
info@babkamedica.pl

Wiek pacjentów
do 18 roku życia

Języki
PL EN 

O mnie

Pani doktor jest specjalistą neurologii dziecięcej. Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Swoje zainteresowania neurologią realizowała na początku jako członek studenckich neurologicznych kół naukowych, następnie jako przewodnicząca Koła Neurologii Dziecięcej w Szpitalu Klinicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoje doświadczenie zdobywa w Oddziale Klinicznym Neurologii i Pediatrii oraz Poradni Neurologicznej dla Dzieci i Młodzieży Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. 

Ponadto doktor jest członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologów Dziecięcych oraz współautorem publikacji naukowych w czasopismach polskich i zagranicznych oraz współautorem rozdziałów w podręcznikach. Posiada uprawnienia do wystawiania recept na leki refundowane (NFZ) oraz zwolnień lekarskich ZUS-ZLA  

Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń układu nerwowego u pacjentów od narodzin do 18 roku życia.  Szczególny obszar zainteresowań pani doktor stanowią zaburzenia rozwoju psychoruchowego u niemowląt, zaburzenia napięcia mięśniowego, bóle głowy, padaczka, tiki, choroby genetyczne i metaboliczne, pląsawice, choroby naczyniowe, choroby nerwów obwodowych, choroby skórno-nerwowe.

Wciąż zgłębia swoją wiedzę i rozwija umiejętności uczestnicząc w kursach i szkoleniach w kraju i za granicą. Prywatnie uprawia wspinaczkę wysokogórską i jest pilotem w rajdach terenowo-nawigacyjnych. 

Zakres usług

konsultacja neurologiczna - dzieci280.00 zł

Powyższe ceny obowiązują od poniedziałku do soboty włącznie. Cennik usług realizowanych w niedzielę jest wyższy o 20zł