Specjaliści

Czarnecka

Miejsce i godziny przyjęć

grafik ruchomy

Babka Medica | Śródmieście
22 637 50 01
info@babkamedica.pl
Zapisz się

Lek.

Sylwia Czarnecka

Neurologia dziecięca
Czarnecka

Miejsce i godziny przyjęć

grafik ruchomy

Babka Medica | Śródmieście
22 637 50 01
info@babkamedica.pl

Wiek pacjentów
do 18 roku życia

Języki
PL EN 

O mnie

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Swoje zainteresowania neurologią realizowałam na początku jako członek studenckich neurologicznych kół naukowych, następnie jako przewodnicząca Koła Neurologii Dziecięcej w Szpitalu Klinicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jestem lekarzem w trakcie rezydentury z neurologii dziecięcej. Swoje doświadczenie zdobywam w Oddziale Klinicznym Neurologii i Pediatrii oraz Poradni Neurologicznej dla Dzieci i Młodzieży Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. 

Ponadto jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologów Dziecięcych oraz współautorem publikacji naukowych w czasopismach polskich i zagranicznych oraz współautorem rozdziałów w podręcznikach. Posiadam uprawnienia do wystawiania recept na leki refundowane (NFZ) oraz zwolnień lekarskich ZUS-ZLA  

Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń układu nerwowego u pacjentów od narodzin do 18 roku życia.  Szczególny obszar moich zainteresowań stanowią zaburzenia rozwoju psychoruchowego u niemowląt, zaburzenia napięcia mięśniowego, bóle głowy, padaczka, tiki, choroby genetyczne i metaboliczne, pląsawice, choroby naczyniowe, choroby nerwów obwodowych, choroby skórno-nerwowe.

Wciąż zgłębiam swoją wiedzę i rozwijam umiejętności uczestnicząc w kursach i szkoleniach w kraju i za granicą. Prywatnie uprawiam wspinaczkę wysokogórską i jestem pilotem w rajdach terenowo-nawigacyjnych. 

Zapraszam na wizyty oraz do kontaktu!

Zakres usług

konsultacja neurologiczna - dzieci280.00 zł

Powyższe ceny obowiązują od poniedziałku do soboty włącznie. Cennik usług realizowanych w niedzielę jest wyższy o 20zł

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies