Specjaliści

Zalska

Miejsce i godziny przyjęć

środa

Babka Medica | Śródmieście
22 637 50 01
info@babkamedica.pl
Zapisz się

Lek.

Longina Zalska

Psychiatria
Zalska

Miejsce i godziny przyjęć

środa

Babka Medica | Śródmieście
22 637 50 01
info@babkamedica.pl

Wiek pacjentów
od 18 roku życia

Języki
PL EN FR

O mnie

Przez 22 lata pracowałam w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, początkowo jako asystent i starszy asystent w I Klinice u prof. J. Jaroszyńskiego, następnie przeszłam do III Kliniki, do prof. S. Dąbrowskiego. Tam współpracowałam przy reorganizacji Kliniki i przy tworzeniu Oddziału Dziennego – jednego z pierwszych w Polsce – którym następnie kierowałam jako ordynator.

Po ukończeniu studiów przez 2 lata pracowałam w Uniwersyteckiej Klinice Psychiatrycznej Sainte Anne w Paryżu u profesorów J. Delay’a i P. Deniker’a, odkrywców neuroleptyków. Tam tez zrobiłam 2 lata specjalizacji, opublikowałam prace / memoire /, otrzymałam dyplom i tytuł naukowy Assistent Etranger de la Faculte de Medecie de Paris / zarezerwowany dla cudzoziemców odpowiednik ” malej habilitacji” /. Roczne stypendium rządu fińskiego umożliwiło mi prace w Uniwersyteckiej Klinice Psychiatrycznej Lapinlahti w Helsinkach u prof. K. Achte. Kolejne, tym razem miesięczne , stypendium rządu  fińskiego otrzymałam w celu zapoznania się z organizacja tworzenia i prowadzenia Oddziałów Dziennych.

W trakcie pracy w Oddziale Dziennym w Tworkach współpracowałam z Kliniką Psychiatryczną w Dortmundzie. W ramach współpracy np. wyjeżdżałam z pacjentami Szpitala Tworkowskiego do Kliniki w Dortmundzie oraz prowadziłam w Polsce turnusy mieszane dla pacjentów z Polski i z Niemiec. Przez 5 lat mieszkałam w Korei Północnej.  Tam, w ramach wolontariatu, współpracowałam z Klinika Rządową w Phenianie oraz z UNDP / agenda ONZ do spraw rozwoju. Zapoznałam się z pracą Uniwersyteckiej Kliniki Psychiatrycznej w Kaohsiungu na Tajwanie.

Brałam udział w kilku międzynarodowych kongresach naukowych.

Zakres usług

konsultacja psychiatryczna - dorośli (kolejna wizyta)200.00 zł
konsultacja psychiatryczna - dorośli (pierwsza wizyta)280.00 zł

Powyższe ceny obowiązują od poniedziałku do soboty włącznie. Cennik usług realizowanych w niedzielę jest wyższy o 20zł

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies