Specjaliści

Urbańska

Miejsce i godziny przyjęć

sobota, środa

Babka Medica | Śródmieście
22 637 50 01
info@babkamedica.pl
Zapisz się

Mgr

Patrycja Urbańska

Dietetyka
Urbańska

Miejsce i godziny przyjęć

sobota, środa

Babka Medica | Śródmieście
22 637 50 01
info@babkamedica.pl

Wiek pacjentów
bez ograniczeń wiekowych

Języki
PL 

O mnie

Dietetyk kliniczny, psycholog. Prowadzi konsultacje dietetyczne z osobami dorosłymi oraz dziećmi. Wspiera i motywuje Pacjentów w procesie zmiany, a także prowadzi szkolenia z zakresu dietetyki i psychologii motywacji.

Pasją zdrowego żywienia potrafi zarazić każdego Pacjenta, wzbudzając jednocześnie potężną motywację do realizacji wyznaczonych celów. Wytrwale i systematycznie pracuje z Pacjentem, zazwyczaj w aurze pełnej humoru i wizji sukcesu. Oprócz indywidualnej pracy z Pacjentem, od kilku lat pracuje na stanowisku managera w branży medycznej.

Ukończyła Wydział Nauk o Żywieniu człowieka i Konsumpcji o specjalizacji Dietetyka, Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Międzynarodowe Studia Coachingu.

Pani Urbańska ma na swoim koncie przebyte liczne kursy z zakresu dietetyki i psychologii oraz posiada obszerną wiedzę dotyczącą rynku naturalnych preparatów z zakresu medycyny prewencyjnej. Pasjonują ją górskie wspinaczki, twórcza kuchnia oraz tajniki medycyny naturalnej. Owoce kulinarnej kreatywności Pani Patrycji to zdrowotne i nierzadko awangardowe przysmaki!

Zakres usług

konsultacja dietetyczna150.00 zł
konsultacja dietetyczna z planem żywieniowym230.00 zł

Powyższe ceny obowiązują od poniedziałku do soboty włącznie. Cennik usług realizowanych w niedzielę jest wyższy o 20zł

Pakiety

Przyczyny otyłości
168 PLN
225 PLN

Czytaj więcej
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies