Specjaliści

Szaflik

Miejsce i godziny przyjęć

wtorek

Babka Medica | Śródmieście
22 637 50 01
info@babkamedica.pl
Zapisz się

Lek.

Marta Szaflik

Okulistyka
Szaflik

Miejsce i godziny przyjęć

wtorek

Babka Medica | Śródmieście
22 637 50 01
info@babkamedica.pl

Wiek pacjentów
od 6 roku życia

Języki
PL EN

O mnie

Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny. W trakcie rozwoju kariery zawodowej, uczestniczyła w wielu konferencjach medycznych, zarówno polskich, jak i zagranicznych, jako prelegent i panelista, a także w licznych kursach z zakresu okulistyki w celu regularnego aktualizowała swoją wiedzę.

Posiada 15-letnie doświadczenie zawodowe, a diagnoza i leczenie chorób siatkówki zajmuje szczególne miejsce wśród jej zainteresowań zawodowych.
Jej kompetencje i doświadczenie pozwalają szybko dostosować się do nowych środowisk, a dzięki charyzmie buduje trwałe i skuteczne relacje międzyludzkie. Entuzjazm, poczucie humoru i zaangażowanie tworzą niepowtarzalną atmosferę współpracy, a do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i empatycznie. Skupia się na dynamicznym rozwoju, dlatego stale doskonali swoje umiejętności i poszerzam wiedzę na temat okulistyki.

Posiada polski oraz europejski certyfikat FEBO. Ponadto jest autorem lub współautorem wielu artykułów naukowych i popularnonaukowych dotyczących różnych zagadnień okulistycznych oraz współautorem „AMD Year Book 2011”. Prowadzi własne warsztaty i kursy dla okulistów w zakresie wykonywania i interpretacji optycznej tomografii koherencyjnej (OCT) i angiografii OCT.  Ponadto jest promotorem programu „Ocena zadowolenia pacjentów i preferencji lekarzy w terapii latanoprostenem bez konserwantów”.