Specjaliści

Polak-Witka

Miejsce i godziny przyjęć

urlop

Babka Medica | Śródmieście
22 637 50 01
info@babkamedica.pl
Zapisz się

Lek.

Katarzyna Polak-Witka

Dermatologia
Polak-Witka

Miejsce i godziny przyjęć

urlop

Babka Medica | Śródmieście
22 637 50 01
info@babkamedica.pl

Wiek pacjentów
bez ograniczeń wiekowych

Języki
PL EN

O mnie

Dr Katarzyna Polak-Witka jest absolwentką II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szkolenie specjalizacyjne z dermatologii i wenerologii odbyła w Klinice Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie prowadziła również zajęcia ze studentami Wydziału Lekarskiego. W latach 2017-2018 odbyła staż w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Charité – Universitätsmedizin Berlin w Berlinie w ramach Stypendium Otto Braun-Falco. Jest stypendystką studiów doktoranckich na Humboldt University of Berlin. W 2016 roku odbyła szkolenie z dermoskopii na Medizinische Universität Graz w Austrii. 

Dr Polak-Witka jest autorką publikacji naukowych w czasopismach krajowych i zagranicznych. Jest członkiem European Academy of Dermatology and Venerology, European Hair Research Society i Polskiego Towarzystwa Dermatologii i Wenerologii. Do przedmiotów jej szczególnego zainteresowania należą choroby alergiczne, pęcherzowe, kolagenozy, choroby włosów oraz dermoskopia.

Zakres usług

konsultacja dermatologiczna230.00 zł
konsultacja dermatologiczna - dzieci230.00 zł
krioterapia dermatologiczna (usunięcie 1-2 zmian)200.00 zł
krioterapia dermatologiczna (każda kolejna zmiana)50.00 zł
biopsja zmiany skórnej z kosztem badania histopatologicznego (1-2 wycinki)285.00 zł
łyżeczkowanie zmiany skórnej260.00 zł

Powyższe ceny obowiązują od poniedziałku do soboty włącznie. Cennik usług realizowanych w niedzielę jest wyższy o 20zł

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies