Specjaliści

Ludwikowska

Miejsce i godziny przyjęć

środa

Babka Medica | Śródmieście
22 637 50 01
info@babkamedica.pl
Zapisz się

Dr n. med.

Joanna Ludwikowska

USG ogólne
Ludwikowska

Miejsce i godziny przyjęć

środa

Babka Medica | Śródmieście
22 637 50 01
info@babkamedica.pl

Wiek pacjentów
od 15 roku życia

Języki
PL EN

O mnie

Specjalista w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej. W pracy za najważniejsze uważa skupienie na indywidualnych potrzebach każdego człowieka i holistyczne podejście do problemu zdrowia pacjenta, wykraczające poza ramy specjalizacji czy konkretnego zleconego badania. Wyznaje zasady Medycyny Stylu Życia i profilaktyki zdrowotnej jako recepty na długowieczność w dobrym zdrowiu, które znajdują poparcie w badaniach nad telomerami noblistki w dziedzinie fizjologii i medycyny Elizabeth Blackburn.
Powyższe podejście ukształtowała bogata praktyka zawodowa zdobywana w renomowanych ośrodkach leczniczych w Polsce i za granicą, między innymi w Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka w Bydgoszczy i Zakładzie Diagnostyki Radiologicznej Centralnego Szpitala Klinicznego MSW w Warszawie. Od 2016 roku posiada uzyskane w Wiedniu europejskie uprawnienia zawodowe „European Diploma in Radiology” poparte praktyką międzynarodową zdobywaną w Hiszpanii, Turcji i Karolinska University Hospital w Sztokholmie. Uczestnik i prelegent licznych kursów i sympozjów branżowych, zarówno polskich jak i zagranicznych. Jest członkiem European Society of Radiology i Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego.

Zakres usług

USG jąder / moszny - dorośli170.00 zł
USG jamy brzusznej - dorośli170.00 zł
USG nerek - dorośli180.00 zł
USG piersi - dorośli180.00 zł
USG ślinianek - dorośli170.00 zł
USG szyi - dorośli170.00 zł
USG tarczycy - dorośli170.00 zł
USG tkanek miękkich - dorośli170.00 zł
USG układu moczowego - dorośli170.00 zł
USG węzłów chłonnych - dorośli170.00 zł

Powyższe ceny obowiązują od poniedziałku do soboty włącznie. Cennik usług realizowanych w niedzielę jest wyższy o 20zł

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies