Peeling na zmiany trądzikowe

Pielęgnacja cery wymaga regularnego usuwania martwych komórek z powierzchni naszego naskórka. Jest to szczególnie ważne przy cerze tłustej i trądzikowej. Nagromadzone komórki oraz nadmierna ilość sebum mogą przyczyniać się do zatykania porów.

Peeling na przebarwienia (migdałowy)

Kwas migdałowy działa w warstwie rogowej naszej skóry. Jego działanie powoduje złuszczenie powierzchownej warstwy zrogowaciałych komórek. Peeling kasem migdałowym jest delikatny i wywołuje widoczny efekt rozjaśnienia.

Peeling na przebarwienia TCA25

Peeling TCA to jeden z najskuteczniejszych zabiegów na powierzchniowe defekty skóry. Redukuje zarówno blizny, zmarszczki a także powierzchniowe przebarwienia skórne. Zaletą peelingu TCA jest przede wszystkim niezwykle szybkie działanie w uzyskaniu efektów.

Peeling na przebarwienia Yellow Peel

Zabieg Yellow Peel to zabieg wykonywanym wyłącznie przez lekarza. Działanie peelingu polega na usuwaniu warstwy naskórka na różnych poziomach. Jego dodatkową zaletą jest znikoma uciążliwość dla pacjenta. Najczęstsze wskazania do Yellow Peel to: zaburzenia łojotokowe skóry, blizny po trądziku, drobne zmarszczki i zmiany posłoneczne, przebarwienia na twarzy, dłoniach i dekolcie, wiotkość skóry.

Nasi specjaliści

Marianna Fedunivlek. med. Marianna Feduniv

Specjalizacja:
specjalista dermatolog – wenerolog

Zakres usług:
dermatologia dzieci i dorośli

Dni przyjęć:
środa, czwartek

OBSERWUJ NAS!

Chcesz być na bieżąco?
Polub nas na facebooku!