NA CZYM POLEGA ZABIEG POWIĘKSZENIA PUNKTU G?

Punkt G znajduje się w przedniej ściance pochwy (wyczuwalne zgrubienie). U niektórych kobiet jest ono bardzo wrażliwe, mocno unerwione, co powoduje u nich bardzo intensywne doznania podczas stosunku. Przez seksuologów uważany jest za najbardziej erogenną strefę w kobiecym ciele.

Może też stać się jedynym źródłem odczuwania przyjemności dla kobiet, które nie odczuwają rozkoszy podczas stosunku płciowego. Problem ten narasta wraz z wiekiem, ponieważ z upływem lat dochodzi do zmniejszenia tego miejsca i obniżenia liczby receptorów czuciowych odbierających bodźce rozkoszy. Powiększanie punktu G jest niechirurgiczną metodą, której celem jest uwydatnienie i ujędrnienie punktu G.

Podanie preparatu Desirial Plus w okolice punktu G powoduje zwiększenie jego objętości, przez co w trakcie stosunku jest on mocniej stymulowany, więc doznania są intensywniejsze. Efekt zabiegu utrzymuje się około roku.

Przeciwwskazania:

  • Stan zapalany pochwy i sromu (należy wcześniej wyleczyć infekcję).
  • Opryszczka.
  • Uczulenie na lek stosowany do znieczulenia miejscowego.
  • Zaburzenia krzepliwości krwi.
  • Okres krwawienia miesiączkowego lub innego krwawienia z pochwy.
  • Choroba nowotworowa w obrębie narządów płciowych.
  • Ciąża lub okres wczesnego połogu, kiedy występują jeszcze upławy z jamy macicy.

Po zabiegu:

Po zabiegu pacjentka może prowadzić normalny tryb życia. Przez kilka dni miejsca podania preparatu mogą być lekko obolałe lub może wystąpić niewielki obrzęk.

  • Przez okres 7-14 dni należy unikać dużego nacisku na okolicę poddaną zabiegowi – trzeba zrezygnować z takich sportów jak np. jazda na rowerze czy jazda konna.
  • Przez okres 5 dni nie odbywać stosunków płciowych.
  • Przez okres 10 dni nie należy przebywać w zatłoczonych i/lub wilgotnych miejscach (basenach, łaźniach tureckich, jacuzzi, salach sportowych, na siłowni itp.).

Uwaga:

Przed zabiegiem wymagana jest wcześniejsza konsultacja u lekarza przeprowadzającego zabieg.

Na wizycie przeprowadzany jest wywiad lekarski m.in. na temat oczekiwań pacjentki. Specjalista poinformuje o możliwych konsekwencjach planowanej terapii dla życia intymnego. Wszelkie ustalenie zostaną ujęte w Zgodzie na zabieg z użyciem preparatu DESIRIAL PLUS. Zachęcamy do wcześniejszego dokładnego zapoznania się z dokumentem, co pozwoli na lepsze przygotowanie się oraz omówienie wszystkich wątpliwości podczas konsultacji lekarskiej.

Każda kobieta korzystająca z zabiegów ginekologii estetycznej musi pamiętać, iż nie zastępują one regularnych badań cytologicznych i kontroli u lekarza ginekologa.

LEKARZE WYKONUJĄCY ZABIEGI Z ZAKRESU GINEKOLOGII ESTETYCZNEJ

OBSERWUJ NAS!

Chcesz być na bieżąco?
Polub nas na facebooku!