Ginekologia estetycznaUdane pożycie odgrywa bardzo istotną rolę w naszym życiu. Silny związek emocjonalno-seksualny pozwala na nawiązanie głębokiego porozumienia z drugą osobą. Podnosi pewność siebie, buduje wysoką samoocenę i samopoczucie.

Atrakcyjność i wygląd narządów płciowych, problemy będące konsekwencją trudnych lub powikłanych porodów, menopauza lub nietrzymanie moczu w sposób istotny pływają na komfort życia kobiety. Każda zmiana czy dolegliwość w tym obszarze ma istotne znaczenie zarówno dla zdrowia fizycznego jak i psychicznego. Ginekologia estetyczna jest w stanie pomóc wszystkim kobietom, które chcą poprawić wygląd i funkcje okolic intymnych oraz podnieść komfort życia seksualnego.

Laser ginekologiczny MonaLisa Touch™ służy między innymi do rewitalizacji i liftingu pochwy oraz korekty jej budowy anatomicznej. Światło lasera oddziałuje na ściany pochwy lub warg sromowych, powodując tzw. foto-termiczne, nieablacyjne napięcie i obkurczenie pochwy. Laser stymuluje odbudowę i produkcję kolagenu zawartego w błonie śluzowej, czego efektem jest zwiększenie napięcia tkanek. Wzrasta elastyczność i napięcie błony śluzowej pochwy. Stosunki płciowe są przyjemniejsze i zmniejsza się ryzyko wystąpienia wysiłkowego nietrzymania moczu.

UWAGA! Test NEOBONA nie będzie pobierany w dniach 9-10 i 20-23 września. Przepraszamy za utrudnienia.
Hello. Add your message here.