Babka Medica to wysokospecjalistyczna klinika ginekologiczno-położnicza mieszcząca się w Warszawie. W naszej klinice pracują wybitni lekarze ginekolodzy z najlepszych warszawskich szpitali ginekologiczno-położniczych. Naszą specjalnością jest opieka nad kobietą ciężarną poprzez zapewnienie kompleksowych usług w zakresie diagnostyki ginekologiczno-położniczej, badań laboratoryjnych oraz – co najważniejsze – dostępu do wiedzy i doświadczenia najlepszych warszawskich lekarzy ginekologów i położników. Jako jedyna klinika ginekologiczno-położnicza w Warszawie oferujemy tak kompleksową i zaawansowaną opiekę nad kobietami w różnym wieku i stanie.

Babka Medica to gwarancja bezpieczeństwa, rzetelności i pełnego profesjonalizmu w każdym aspekcie. Wybierając naszą klinikę możecie być Państwo pewni, że dołożymy wszelkich starań by nie zawieść zaufania jakim obdarzyli nas nasi pacjenci – to właśnie dzięki nim jesteśmy obecni na rynku już od 10 lat.

Nasza oferta

Ginekologia

featured-ginekologia

Najczęstsze problemy, które dotykają kobiet i z jakimi zmagają się ginekolodzy to: nieregularne miesiączkowanie, stany zapalne pochwy, niepłodność oraz nowotwory narządów rodnych. Ginekologia jest bardzo ściśle powiązana z położnictwem.

czytaj więcej

 

Diagnostyka prenatalna

featured-prenatalna

Innowacyjne, nieinwazyjne badania prenatalne pozwalają na ocenę ryzyka wystąpienia zaburzeń chromosomalne u dziecka. Umożliwiają wykrycie najczęściej występujących trisomii płodu (np. zespół Downa) już od 10. tygodnia ciąży.

czytaj więcej

 

Kolposkopia

featured-kolposkop

Kolposkopia (badanie kolposkopowe) to metoda dokładnego badania dolnej części narządów rozrodczych kobiecych: kanału i powierzchni szyjki macicy, sromu, pochwy za pomocą dedykowanego urządzenia optycznego – kolposkopu.

czytaj więcej

 

KTG

featured-ktg

KTG (kardiotokografia) to jedno z badań ciążowych, któremu poddawana jest prawie każda przyszła mama. Polega na monitorowaniu akcji serca płodu oraz na monitorowaniu – w tym samym czasie – częstotliwości skurczów mięśnia macicy.

czytaj więcej

USG ginekologiczne i ciąży

featured-usg

Badanie USG przed 10 tygodniem ciąży, pomiędzy 11-13 +6 dni tygodniem ciąży, w 18-22 i 28-32 tygodniu ciąży. Aby przyjrzeć się dokładnie dziecku w łonie matki oferujemy kilka rodzajów obrazowania USG: 2D, 3D I 4D – możemy obserwować dziecko w różnych płaszczyznach.

czytaj więcej

 

Ginekologia estetyczna

featured-estetyczna

Grupa małoinwazyjnych zabiegów wpływających zarówno na estetykę jak i funkcjonalność kobiecych narządów rodnych.

czytaj więcej

 

Leczenie nadżerki

featured-leczenie-nadzerki

Lekarz ginekolog diagnozuje nadżerkę w trakcie standardowego badania ginekologicznego. Jednak, by zdefiniować stopień nadżerki i stadium jej rozwoju często zleca się dodatkowe badania takie jak: posiew, cytologia, czy kolposkopia.

czytaj więcej

 

Krioterapia ginekologiczna

featured-krioterapia

Krioterapia lub inaczej wymrażanie jest to skuteczna i niemal bezbolesna metoda usuwania łagodnych zmian zlokalizowanych w obrębie szyjki macicy. Nie wymaga znieczulenia ani szczególnego przygotowania do zabiegu.

czytaj więcej

Umów się na wizytę

Oferta specjalna!

 

Newsletter Babka Medica

 

Poradnik