CO OFERUJEMY?

Nasz zakres usług ginekologiczno-położniczych kierujemy do kobiet na każdym etapie życia i ciąży. Profilaktyka i regularne badania pomogą Ci w przyszłości uniknąć ewentualnych chorób i powikłań lub odpowiednio wcześnie podjąć leczenie.

Specjalizujemy się w opiece nad kobietą ciężarną, poprzez zapewnienie kompleksowych usług w zakresie diagnostyki ginekologiczno-położniczej, badań laboratoryjnych oraz dostępu do wiedzy i doświadczenia najlepszych warszawskich lekarzy ginekologów i położników.

DIAGNOSTYKA

Oferujemy badania USG, które wykonujemy z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu medycznego, spełniającego wszelkie obecne standardy. Wykonasz u nas standardowe badanie USG, jak również USG 3D/4D, które pozwala z największą dokładnością ocenić anatomię dziecka. Pamiętaj, że badania USG nie są przeznaczone wyłącznie dla kobiet w ciąży, lecz stanowią podstawę profilaktyki i pozwalają w odpowiednim czasie wykryć ewentualne nieprawidłowości.

PROFILAKTYKA

Specjalizujemy się w diagnostyce stanów przednowotworowych i raka szyjki macicy, pochwy i sromu. W tym celu wykonujemy kolposkopię, która pozwala w nieinwazyjny sposób na wykrycie procesu chorobowego w odpowiednim czasie. Jest to szybkie i skuteczne badanie, które można przeprowadzić u każdej pacjentki.
Należy pamiętać, że podstawowym i obowiązkowym badaniem, pozwalającym w najszybszy sposób wykryć zmiany nowotworowe jest cytologia. W naszej placówce wykonujemy cytologię jednowarstwową, która jako badanie nowej generacji umożliwia otrzymanie wyników o większym poziomie wiarygodności.

Rak szyjki macicy to jeden z najczęściej występujących nowotworów u kobiet. Za jego rozwój odpowiada najczęściej wirus HPV. W celu zabezpieczenia się przed tym czynnikiem, oferujemy szczepienia przeciwko wirusowi HPV. Zgodnie z ostatnimi badaniami naukowymi, jest to metoda charakteryzująca się wysoką skutecznością, pozwalająca na unikniecie zarażenia niebezpiecznym wirusem.
Innym, często występującym nowotworem u kobiet jest nowotwór piersi. Przykładamy ogromną wagę do odpowiedniej profilaktyki tego schorzenia. Z tego względu, podczas wizyty, lekarz wykonuje pacjentce badanie palpacyjne oraz uczy jak wykonywać je samodzielnie.

Regularne wizyty ginekologiczne, to podstawa dla kobiet na każdym etapie życia, od momentu dojrzewania, aż po okres menopauzy. W naszej placówce kierujemy się zdrowiem pacjentki i dokładamy wszelkich starań by każda wizyta przebiegała z najwyższą dbałością o jej dobre samopoczucie.

PROFESJONALIŚCI

Nasi lekarze w swojej pracy opierają się na wieloletnim doświadczeniu i regularnie zdobywanej wiedzy, tak aby zapewnić pacjentkom najlepszą opiekę. Nasza wykwalifikowana kadra, zadba o Twoje bezpieczeństwo i odpowie na wszystkie nurtujące pytania. Lekarze, którzy są prawdziwymi fachowcami w dziedzinie ginekologii i położnictwa są gwarancją odpowiednio przeprowadzonej diagnostyki i leczenia.

Wizyty ginekologiczne często są stresującym przeżyciem dla pacjentki. W naszej placówce, szczególną wagę przykładamy do Twojego samopoczucia, tak aby wizyta przebiegła i milej i spokojnej atmosferze. Jesteśmy orędownikami życzliwego i przede wszystkim ludzkiego podejścia do pacjentki. Nasi lekarze podchodzą do Ciebie nie tylko z perspektywy profesjonalisty, lecz także z perspektywy człowieka.

JESTEŚMY DLA CIEBIE!

Wizyty odbywają się w dogodnym dla Ciebie czasie. Dopasowujemy termin wizyty zgodnie z Twoimi preferencjami. Zapisy odbywają się telefonicznie i poprzez stronę internetową, tak aby zapewnić Ci wygodę i w przejrzysty sposób przedstawić naszą ofertę.

W naszym gabinecie najważniejsza jesteś Ty i Twoje zadowolenie. W związku z tym do każdej pacjentki podchodzimy indywidualnie, wychodząc naprzeciw jej potrzebom z naszą wiedzą i doświadczeniem, co jest gwarancją obsługi na najwyższym poziomie.

USG ginekologiczne i ciąży

Ginekologia estetyczna

Desirial Plus – Powiększenie Punktu G

VaginalNarrower® – innowacyjna nić do liftingu krocza

Rewitalizacja / wypełnienie warg sromowych preparatem DESIRIAL Plus

Pozostałe usługi

Cytologia jednowarstwowa

HPV szczepienia

Kolposkopia

Krioterapia

Leczenie nadżerki

Sono HSG

Test DNA HPV

Test Roma

NASI LEKARZE