Desirial Plus
– Powiększenie Punktu G


Punkt G znajduje się w przedniej ściance pochwy (wyczuwalne zgrubienie). U niektórych kobiet jest ono bardzo wrażliwe, mocno unerwione, co powoduje u nich bardzo intensywne doznania podczas stosunku. Przez seksuologów, uważany jest za najbardziej erogenną strefę w kobiecym ciele.

czytaj więcej


Rewitalizacja / wypełnienie warg sromowych preparatem DESIRIAL Plus


Zastosowanie preparatu Desirial Plus umożliwia leczenie dolegliwości wieku okołomenopauzalnego i rozrodczego, okresu menopauzy, związane z suchością sromu i przedsionka pochwy oraz odbudowy utraconej objętości warg sromowych większych oraz wzgórka łonowego. Przez co poprawia jakość życia kobiety.

czytaj więcej

VaginalNarrower®
– innowacyjna nić do liftingu krocza


Zabieg Vaginal Narrower® polega na zastosowaniu kotwiczących nici z haczykami ułożonymi w dwóch kierunkach. Wprowadza się jedną lub dwie nici przez 4-6 bardzo małych i płytkich nacięć skóry krocza w obrębie tkanki podskórnej i płytko umiejscowionego pod skórą mięśnia

czytaj więcej

Drodzy pacjenci, z uwagi na stan epidemii wprowadzamy obowiązkowe zabezpieczenie higieniczne: - pomiar temperatury ciała, - dezynfekcję rąk, - maseczkę ochronną, - ankietę epidemiologiczną. *Koszt usługi będzie doliczony do wizyty. Usługa jest bezpłatna dla pacjentów posiadających własną maseczkę ochronną. Informujemy, że wprowadziliśmy ZAPISY NA POBRANIE KRWI (on-line lub tel. 22 637 50 01). Zapisani pacjenci mają pierwszeństwo.
Hello. Add your message here.