Nasi doświadczeni dietetycy pracują zarówno z dziećmi jak i osobami dorosłymi.

dietetyka-h400

Dietetycy pracują z Pacjentami z zaburzeniami metabolicznymi, nadwagą, otyłością i innymi dolegliwościami. Poprzez zdrowy sposób żywienia, skutecznie walczą z przewlekłymi chorobami cywilizacyjnymi jak również aktywnie pracują z Pacjentami w zakresie profilaktyki zdrowotnej.

Umów się na wizytę

 

Program Zdrowe Dziecko

program-zdrowe-dziecko

Zadbaj o zdrowie swojego Dziecka.

czytaj więcej

 

Program Zdrowa Kobieta

program-zdrowa-kobieta

Podaruj sobie zdrowie i urodę.

czytaj więcej
 

 

Program Zdrowy Mężczyzna

program-zdrowy-mezczyzna

Inwestuj w swoje zdrowie i męskość.

czytaj więcej

 

Edukacja żywieniowa

edukacja-zywieniowa

Poznaj nowy sposób odżywiania.

czytaj więcej

Nasi dietetycy

mgr inż. Krzyżanowska Magdalena

Dietetyk kliniczny 

Dyplomowany dietetyk posiadający długoletnie doświadczenie w indywidualnej pracy z Pacjentem (dzieci, osoby dorosłe). Posiada również doświadczenie w prowadzeniu grup z zaburzeniami odżywiania (bulimia, zespół kompulsywnego objadania się, zespół nocnego objadania się). Na stałe współpracuje z psychoterapeutami tworząc zespół terapeutyczny dla osób borykających się z anoreksją lub bulimią.

Swoją wiedzę zdobyła podczas studiów na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego oraz na Kierunku Dietetyka na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Praktyczną wiedzę na temat żywienia i motywowania Pacjenta do zmiany nawyków żywieniowych wykorzystywała podczas pracy w prywatnych poradniach dietetycznych oraz warszawskich placówkach medycznych. Czynnie wspiera działalność fundacji Fit Kid rozpowszechniając prozdrowotne nawyki i zachowania wśród dzieci i młodzieży.

Zawodowo bierze udział w licznych szkoleniach i konferencjach oraz występuje jako niezależny ekspert ds. żywienia w programach radiowych i telewizyjnych. W bezpośredniej pracy z Pacjentem stawia na dokładne poznanie oczekiwań i pragnień Pacjenta oraz zbudowanie z nim dobrej i konstruktywnej relacji. W życiu prywatnym oraz zawodowym kieruje się zasadą, iż najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie.

Dni przyjęć: soboty

mgr inż. Urbańska Patrycja

Dietetyk kliniczny, psycholog

Specjalizacja: Dietetyk, psycholog, coach.

Zakres usług:
Dietetyka dzieci i dorośli, diet- coaching, wsparcie psychologiczne.

Dni przyjęć: sobota

Dietetyk kliniczny, psycholog, coach. Prowadzi konsultacje dietetyczne z dorosłymi i dziećmi, sesje diet- coachingu oraz szkolenia z zakresu dietetyki i obszarów miękkich. Pasją zdrowego żywienia potrafi zarazić każdego Pacjenta, wzbudzając jednocześnie potężną motywację do realizacji wyznaczonych celów. Wytrwale i systematycznie pracuje z Pacjentem, zazwyczaj w aurze pełnej humoru i wizji sukcesu. Oprócz indywidualnej pracy z Pacjentem, od kilku lat pracuje na stanowisku managera w branży medycznej.

Ukończyła Wydział Nauk o Żywieniu człowieka i Konsumpcji o specjalizacji Dietetyka, Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Międzynarodowe Studia Coachingu.

Pani Urbańska ma na swoim koncie przebyte liczne kursy z zakresu dietetyki i psychologii oraz posiada obszerną wiedzę dotyczącą rynku naturalnych preparatów z zakresu medycyny prewencyjnej. Pasjonują ją górskie wspinaczki, twórcza kuchnia oraz tajniki medycyny naturalnej. Owoce kulinarnej kreatywności Pani Patrycji to zdrowotne i nierzadko awangardowe przysmaki!