Lipoliza iniekcyjna Aqualyx


ds_Aqualyx

Aqualyx jest preparatem służącym do iniekcyjnej redukcji tkanki tłuszczowej. Aqualyx wstrzyknięty w tkankę tłuszczową powoduje niszczenie komórek tłuszczowych, poddanych działaniom substancji aktywnej (deoksycholanu sodu). Zniszczone komórki transportowane są następnie do wątroby i wydalane z organizmu przez nerki.

czytaj więcej


Botox – usuwanie zmarszczek i leczenie nadpotliwości


ds_Botox

Toksyna botulinowa – jest bardzo silnie działającą naturalną toksyną powodującą zahamowanie uwalniania acetylocholiny – neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za przekaz impulsów nerwowych pomiędzy nerwami a mięśniami. Blokuje skurcze porażonego mięśnia. Może być stosowana zarówno u mężczyzn jak i u kobiet.

czytaj więcej


Peeling – kwas migdałowy


ds_PeelingMigdalowy

Kwas migdałowy należy do rodziny kwasów AHA (α-hydroksykwasów). Pozyskuje się go przez hydrolizę wyciągu z gorzkich migdałów. Działa jedynie powierzchniowo, przez co jest bezpieczny i łagodny dla skóry. Substancja ta ma podwójną naturę – zachowuje się jak klasyczny AHA (można stosować go u osób z cerą wrażliwą i naczynkową).

czytaj więcej


Yellow Peel


ds_YellowPeel

Yellow Peel jest jednym z najbardziej popularnych peelingów medycznych. Swoją nazwę zawdzięcza kolorowi, jaki uzyskuje się po zmieszaniu wszystkich składników preparatu. Specyfika yellow peel polega na tym, że jest to zabieg wieloetapowy, dzięki czemu działa na różne warstwy skóry.

czytaj więcej

Cosmelan – terapia depigmentacyjna


ds_Cosmelan

Kuracja COSMELAN® umożliwia zarówno skuteczne pozbycie się różnego rodzaju przebarwień, jak i przywraca skórze gładkość i blask. Program terapii preparatem jest indywidualnie dopasowywany do potrzeb pacjenta i fototypu jego skóry. Głównym wskazaniem jest eliminacja plam o podłożu hormonalnym (melasma, chloasma) i posłonecznych.

czytaj więcej


Kwas hialuronowy – wypełnianie zmarszczek i modelowanie twarzy


ds_KwasH

Kwas hialuronowy to naturalny składnik skóry, który utrzymuje jej właściwy poziom nawilżenia i jędrność. Wraz z wiekiem jego ilość stopniowo spada, skóra wysusza się, wiotczeje, pojawiają się zmarszczki. Zabiegi wygładzania zmarszczek kwasem hialuronowym dają natychmiastowy efekt. Zabieg trwa zazwyczaj ok. 30 minut.

czytaj więcej


Peeling – kwas pirogronowy


ds_PeelingPirogronowy

Kwas pirogronowy to α-ketokwas pozyskiwany z octu, jabłek oraz sfermentowanych owoców. Jego działanie obejmuje regulację wydzielania sebum, ma właściwości bakteriobójcze i złuszczające, likwiduje i zapobiega zaskórnikom oraz pobudza fibroblast do produkcji kolagenu, co przekłada się na efekt odmłodzenia skóry.

czytaj więcej

Umów się na wizytę

Oferta specjalna!

 

Newsletter Babka Medica

 

Poradnik