shutterstock_105583055

Alergologia to dziedzina medycyny, która zajmuje się rozpoznaniem oraz leczeniem chorób wywoływanych przez alergeny.O alergiach mogą świadczyć występujące w określonych porach roku: napady kichania, wodnisty katar, łzawienie oczu, przekrwienie spojówek, świąd nosa. Alergolog może pomóc również sytuacji, gdy odczuwamy niepokojące objawy po spożyciu określonego produktu albo zetknięciu się z daną substancją. Alergolog jest w stanie ustalić przyczyny występowania alergii na podstawie badań, a także na podstawie wywiadu z pacjentem. Podczas wizyty pyta o występowanie dotychczasowych objawów w kontakcie z podejrzanym alergenem, ich częstotliwość, a także inne ewentualne choroby towarzyszące. Specjalista może zadać także pytanie o występowanie chorób alergicznych w rodzinie pacjenta. Alergolog w celu wykrycia przyczyn alergii zleca testy alergologiczne.

Alergologia

Testy alergologiczne

Szczegółowe informacje o dostępnych zestawach testów można uzyskać mailowo: info@babkamedica.pl oraz pod numerem 22 637 50 01

Zobacz cennik
Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń: 22 637 50 01
Drodzy pacjenci, z uwagi na stan epidemii wprowadzamy obowiązkowe zabezpieczenie higieniczne: - pomiar temperatury ciała, - dezynfekcję rąk, - maseczkę ochronną, - ankietę epidemiologiczną. *Koszt usługi będzie doliczony do wizyty. Usługa jest bezpłatna dla pacjentów posiadających własną maseczkę ochronną. Informujemy, że wprowadziliśmy ZAPISY NA POBRANIE KRWI (on-line lub tel. 22 637 50 01). Zapisani pacjenci mają pierwszeństwo.
Hello. Add your message here.