Szkoła rodzenia w pigułce

„SZKOŁA RODZENIA W PIGUŁCE” – 29 maja o godz. 12:00 zapraszamy na zajęcia ze szkoły rodzenia w Babka Medica!

Zapisy przez infolinię (22) 637 50 01 lub w recepcji Babka Medica

Babka Medica rozpoczyna cykl wakacyjnej szkoły rodzenia w pigułce. W trakcie wakacji organizowane będą zajęcia (każde spotkanie dla 6 par). Na każdym ze spotkań doświadczona położna z Babka Medica poruszy tematy takie, jak:

  1. Jak spakować się do porodu?
  2. Zwiastuny porodu.
  3. Poród a cięcie cesarskie (pozycje wertykalne, znieczulenie, aktywność, relaksacja, nacięcie krocza, interwencje medyczne).
  4. Kąpiel noworodka.
  5. Dieta w ciąży i po porodzie.

Ilość miejsc jest ograniczona, natomiast spotkania będą odbywały się cyklicznie, zatem każda z Was będzie miała okazję skorzystać z bezpłatnych zajęć!

Dlaczego warto uczestniczyć w zajęciach szkoły rodzenia?

Uczestniczenie w zajęciach szkoły rodzenia przynosi wiele korzyści. Nie tylko dla kobiety, ale również jej partnera. Wspólny udział w ćwiczeniach zbliża partnerów i pozwala odnaleźć się w nowej sytuacji, jaką jest ciąża, a następnie posiadanie dziecka.

Głównym atutem uczestniczenia w zajęciach szkoły rodzenia jest przyswojenie praktycznej wiedzy i umiejętności związanych z pojawieniem się nowego członka rodziny. Doświadczona położna udziela porad na temat porodu, uświadamia, co będzie działo się z ciałem kobiety podczas porodu, mówi o opiece nad noworodkiem oraz o pierwszych wspólnych, bardzo ważnych, dla rodziców i dziecka miesiącach.

Szkoła rodzenia pomaga przede wszystkim pozbyć się strachu związanego z końcowym etapem ciąży oraz porodem. Kobieta, która uczestniczy w zajęciach szkoły rodzenia jest przygotowana na to, co może się wydarzyć przed porodem, w jego trakcie i po nim.

O kolejnych terminach zajęć „SZKOŁA RODZENIA W PIGUŁCE” dowiesz się z:

Leave a reply