PROMOCJE

Cytologia | RÓŻOWA WSTĄŻKA

Cena

30 PLN
50 PLN
Zapytaj o pakiet

Cytologia | RÓŻOWA WSTĄŻKA

Cena

30 PLN
50 PLN
Zapytaj o pakiet

Cytologia w promocyjnej cenie

Rak szyjki macicy jest jednym z najczęściej występujących nowotworów u kobiet. Najczęstszymi czynnikami odpowiedzialnymi za występowanie raka szyjki macicy są onkogenne typy wirusa HPV (human papilloma virus).

Jest to nowotwór, którego występowanie można znacznie ograniczyć dzięki badaniom profilaktycznym. Oblicza się, że jedynie 30% kobiet w Polsce korzysta z badań cytologicznych.

Obecnie na rynku medycznym występują dwa rodzaje cytologii:
- cytologia tradycyjna
- cytologia LBC inaczej zwana cytologią płynną lub cytologią cienkowarstwową, która jako badanie nowej generacji umożliwia otrzymanie wyników o większym poziomie wiarygodności.

Systematyczne wykonywanie cytologii może uchronić Cię przed zachorowaniem na raka szyjki macicy. Wczesne wykrycie raka szyjki macicy zwiększa szanse na wyleczenie. 


Jak skorzystać z promocji? 

Umów badanie:

- w Portalu Pacjenta wybierając specjalność Różowa wstążka
- telefonicznie 22 637 50 01
- przez czat na stronie
- mailem info@babkamedica.pl

PROMOCJA WAŻNA OD 1 DO 31 PAŹDZIERNIKA 2021

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies