Kolposkop 3MV jeden z najbardziej zaawansowanych modeli niemieckiej firmy Leisegang. Ma zintegrowaną kamerę wideo z interfejsem USB-2.0 do dokumentacji foto i wideo. Spełnia wszystkie, najwyższe wymogi stawiane sprzętowi medycznemu tej klasy.

Kolposkop 3MV jeden z najbardziej zaawansowanych modeli niemieckiej firmy Leisegang. Posiada zintegrowaną kamerę wideo z interfejsem USB-2.0 do dokumentacji foto i wideo. Jak inne kolposkopy tej firmy, model ten został wykonany z niezwykłą precyzją i spełnia wszystkie, najwyższe wymogi stawiane sprzętowi medycznemu tej klasy.

Kolposkop Leisegang, model 3MV

Zamontowane okulary umożliwiają obserwację stereoskopową, która dzięki wykorzystaniu soczewek ułożonych wzdłuż linii wzroku badającego, natychmiast przedstawia obraz z naturalnym efektem trójwymiarowości. Jest to niezwykle istotne dla badania kolposkopowego, podczas którego lekarz zmuszony jest często spoglądać na ten sam obraz zarówno przy pomocy kolposkopu, jak i gołym okiem.

Opierając się na opiniach lekarzy ginekologów firma Leisegang w swoich produktach wprowadziła trzy poziomy powiększania obrazu. Zostały zaprojektowane w sposób umożliwiający lekarzowi wyraźne rozróżnienie oglądanego obrazu w stałej skali – w stosunku jak 2 do 1 (powiększenie 3.75X/7.5X/15X).

Wyposażenie kolposkopu w oświetlenie LED zapewnia najlepsze natężenie światła, a zarazem pracuje wydajniej i dłużej niż lampy halogenowe lub ksenonowe. Model 3MV jest w stanie wygenerować jasny wiązkę światła o natężeniu oświetlenia wartości 45 tysięcy luksów z odległości 300mm.

Przychodnia Babka Medica w najbliższym czasie umożliwi badania nowym kolposkopem.

Drodzy pacjenci, z uwagi na stan epidemii wprowadzamy obowiązkowe zabezpieczenie higieniczne: - pomiar temperatury ciała, - dezynfekcję rąk, - maseczkę ochronną, - ankietę epidemiologiczną. *Koszt usługi będzie doliczony do wizyty. Usługa jest bezpłatna dla pacjentów posiadających własną maseczkę ochronną. Informujemy, że wprowadziliśmy ZAPISY NA POBRANIE KRWI (on-line lub tel. 22 637 50 01). Zapisani pacjenci mają pierwszeństwo.
Hello. Add your message here.