dołącz do naszych specjalistów
dołącz do naszego zespołu

KONTAKT DLA LEKARZY

Manager ds. organizacji pracy

t: 570 990 498

m: m.bardon@babkamedica.pl

Koordynator ds. organizacji pracy

t: 600 810 876

m: w.borycka@babkamedica.pl

Poszukujemy do współpracy:

ginekologów, ginekologów endokrynologów

endokrynologów

ultrasonografistów z certyfikatem FMF

radiologów ogólnych (USG piersi) i dziecięcych (USG przezciemiączkowe)

okulistów (dla dorosłych i dzieci, soboty i niedziele oraz godziny przedpołudniowe)

ortopedów wykonujących badania USG

urologów dziecięcych

pediatrów (weekendy oraz godziny przedpołudniowe)

rehabilitantów (masażystów) dla kobiet ciężarnych, oraz dla dzieci (kursy ndt Bobath)

DOŁĄCZ DO BABKA TEAM!

Pracownik Działu Obsługi Bezpośredniej

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie telefonicznych zgłoszeń pacjentów, umawianie terminów świadczenia usług
  • rejestracja i obsługa pacjentów,
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego,
  • dbanie o pozytywny wizerunek przychodni.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • mile widziane doświadczenie w telemarketingu,
  • wykształcenie średnie,
  • wysoka kultura osobista,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym,
  • rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • dobra obsługa komputera,
  • komunikatywność,
  • miły głos i dobra dykcja,

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pracę w małym i zgranym zespole
  • cykl szkoleń wdrażających.

Pielęgniarka

  • praca w punkcie pobrań i szczepień,
  • wykonywanie na zlecenie lekarza EKG oraz testów skórnych,
  • kompleksowa opieka nad pacjentem,
  • przygotowanie pacjentek przed wizytą lekarską.

Wymagania:

  • ukończony kurs szczepień ochronnych oraz doświadczenie w szczepieniu dzieci,
  • ukończony kurs EKG oraz doświadczenie w wykonywania badań u dzieci i dorosłych,
  • ukończony kurs wykonywania testów skórnych,
  • umiejętność pobierania krwi u małych dzieci oraz osób dorosłych,
  • co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy zawodowej (najlepiej w przychodni),
  • punktualność,
  • dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • otwartość, zorientowanie na pacjenta,

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę w miłym zespole.

Położna

  • pobieranie wymazów cytologicznych i posiewów,
  • wykonywanie na zlecenie lekarza KTG,
  • praca w punkcie pobrań,

Wymagania:

  • co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy zawodowej (najlepiej w przychodni).

Oferujemy:

Personel sprzątający

Zatrudnimy od zaraz personel sprzątający. Oferujemy pracę w systemie zmianowym (dzień/noc), przyjazną atmosferę pracy. Mile widziane doświadczenie w pracy w placówce medycznej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej aktualne CV oraz klauzulę:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).”
na adres e-mail: rekrutacja@babkamedica.pl