GALERIA

NASZA HISTORIA

Centrum Medyczne Babka Medica to prywatne Centrum Zdrowia Kobiety i Rodziny działające w Warszawie od 2005 roku.

Pomysł powstania placówki zrodził się w lipcu 2005 r. i już w grudniu tego samego roku CM Babka Medica zaczęło działać na pełnych obrotach.
Tak szybkie wdrożenie projektu miało szanse powodzenia tylko i wyłącznie w wyniku niezwykłej pasji i zaangażowania właścicieli – pomysłodawców.

Podejmując inicjatywę uruchomienia placówki, podstawowym celem było stworzenie miejsca, które zapewni kompleksową opiekę zdrowotną dla kobiet, matek i ich dzieci, gdzie będą udzielane porady zarówno z zakresu ginekologii, położnictwa, endokrynologii, jak i pediatrii (neonatologii) oraz rehabilitacji niemowląt. Bardzo istotnym wyzwaniem było również położenie nacisku na edukację i promocję zdrowia kobiet w tym profilaktykę, która jest kluczowa w zachowaniu dobrego zdrowia w każdym wieku kobiety.

Tak powstała Babka Medica. Miejsce przyjazne, bezpieczne, emanujące wrażliwością i niezwykłą energią.

Całość uzupełnia profesjonalne zaplecze medyczne zarówno techniczne ale przede wszystkim ludzkie. Dzięki temu CM Babka Medica od lat znajduje uznanie wśród swoich Pacjentów.

ZAŁOŻYCIELE

Założycielami Babka Medica są Dorota Wirska- Zioło oraz doktor Marcin Zioło. Wyjątkowe i doskonałe połączenie. Pacjentka i lekarz, kobieta i mężczyzna.

Pani Dorota Wirska- Zioło budując CM Babka Medica opierała się w głównej mierze na własnych doświadczeniach. Jako matka dwójki dzieci i kobieta mająca ogromną wrażliwość na potrzeby wszystkich mam, ich dzieci oraz rodzin, z pełną konsekwencją dążyła do stworzenia unikatowego miejsca oferującego kompleksową usługę na wysokim poziomie.
Jako filolog-romanistka z doświadczeniem pedagogicznym kładzie duży nacisk na stronę edukacji i świadomej profilaktyki zdrowia.
Z drugiej strony, wykorzystując swoje dotychczasowe doświadczenia biznesowe rozwinęła konsekwentnie placówkę medyczną dla kobiet, kładąc nacisk na ciągły rozwój i ulepszanie oferty skrojonej na miarę potrzeb Pacjentów.

Dr Marcin Zioło to wieloletni praktyk ginekolog, ultrasonografista, cieszący się dużym uznaniem w swojej specjalizacji. Jest wyjątkowym lekarzem z nietuzinkowym podejściem. Dba o to, aby każda Pacjentka otrzymała kompletne informacje, a badania odbywały się w przyjaznej oraz bezpiecznej atmosferze, z poszanowaniem intymności.
W trakcie wieloletniej pracy może się poszczycić wieloma sukcesami sprowadzania pociech na nasz świat. Jako lekarz i ojciec łączy w sobie ogromną wiedzę popartą dużym doświadczeniem ze spojrzeniem troskliwego rodzica.

NASI SPECJALIŚCI

Babka Medica to zespół najlepszych specjalistów. Lekarzy, którzy na co dzień praktykują w wielu warszawskich szpitalach oraz klinikach.

Celem Babka Medica jest skupianie profesjonalistów, których dorobek zawodowy i naukowy przekłada się na bardzo wysoki i kompleksowy poziom usługi.

Co najważniejsze skupiamy pasjonatów swoich dziedzin. Nasi lekarze nie tylko leczą ale i edukują, ciągle uaktualniają swoją wiedzę na konferencjach i specjalistycznych szkoleniach. Dzięki temu wszelkie nowinki medyczne mogą być efektywnie przenoszone na teren placówki z korzyścią dla naszych Pacjentów.

WIRTUALNY SPACER