GALERIA

HISTORIA PLACÓWKI

Babka Medica Przychodnia NZOZ to prywatne Centrum Medyczne dla Kobiet działające w Warszawie od 2005 roku.

Pomysł powstania placówki zrodził się w lipcu 2005 r. i już w grudniu tego samego roku Przychodnia zaczęła działać na pełnych obrotach.
Tak szybkie wdrożenie projektu miało szanse powodzenia tylko i wyłącznie w wyniku niezwykłej pasji i zaangażowania właścicieli – pomysłodawców.

Podejmując inicjatywę uruchomienia placówki, podstawowym celem było stworzenie Przychodni, która zapewni kompleksową opiekę zdrowotną dla kobiet, matek i ich dzieci, gdzie będą udzielane porady zarówno z zakresu ginekologii, położnictwa, endokrynologii, ale też psychologii (związane z przygotowaniem do macierzyństwa i ojcostwa) jak i pediatrii (neonatologii) oraz rehabilitacji niemowląt. Bardzo istotnym wyzwaniem było również położenie nacisku na edukację i promocję zdrowia kobiet w tym profilaktykę, która jest kluczowa w zachowaniu dobrego zdrowia w każdym wieku kobiety.

Tak powstała Babka Medica. Miejsce przyjazne, bezpieczne, emanujące wrażliwością i niezwykłą energią.

Całość uzupełnia profesjonalne zaplecze medyczne zarówno techniczne ale przede wszystkim ludzkie. Dzięki temu Przychodnia od lat znajduje uznanie wśród swoich Pacjentów.

ZAŁOŻYCIELE

Założycielami Przychodni są Dorota Wirska- Zioło oraz doktor Marcin Zioło. Wyjątkowe i doskonałe połączenie. Pacjentka i lekarz, kobieta i mężczyzna.

Pani Dorota Wirska- Zioło budując Przychodnię opierała się w głównej mierze na własnych doświadczeniach. Jako matka dwójki dzieci i kobieta mająca ogromną wrażliwość na potrzeby wszystkich mam, ich dzieci oraz rodzin, z pełną konsekwencją dążyła do stworzenia unikatowego miejsca oferującego kompleksową usługę na wysokim poziomie.
Jako filolog-romanistka z doświadczeniem pedagogicznym kładzie duży nacisk na stronę edukacji i świadomej profilaktyki zdrowia.
Z drugiej strony, wykorzystując swoje dotychczasowe doświadczenia biznesowe rozwinęła konsekwentnie placówkę medyczną dla kobiet, kładąc nacisk na ciągły rozwój i ulepszanie oferty skrojonej na miarę potrzeb Pacjentów.

Dr Marcin Zioło to wieloletni praktyk ginekolog, ultrasonografista, cieszący się dużym uznaniem w swojej specjalizacji. Jest wyjątkowym lekarzem z nietuzinkowym podejściem. Dba o to, aby każda Pacjentka otrzymała kompletne informacje, a badania odbywały się w przyjaznej oraz bezpiecznej atmosferze, z poszanowaniem intymności.
W trakcie wieloletniej pracy może się poszczycić wieloma sukcesami sprowadzania pociech na nasz świat. Jako lekarz i ojciec łączy w sobie ogromną wiedzę popartą dużym doświadczeniem ze spojrzeniem troskliwego rodzica.

KADRA MEDYCZNA

Babka Medica to zespół najlepszych specjalistów. Lekarzy, którzy na co dzień praktykują w wielu warszawskich szpitalach oraz klinikach.

Celem przychodni jest skupianie profesjonalistów, których dorobek zawodowy i naukowy przekłada się na bardzo wysoki i kompleksowy poziom usługi.

Co najważniejsze skupiamy pasjonatów swoich dziedzin. Nasi lekarze nie tylko leczą ale i edukują, ciągle uaktualniają swoją wiedzę na konferencjach i specjalistycznych szkoleniach. Dzięki temu wszelkie nowinki medyczne mogą być efektywnie przenoszone na teren Przychodni z korzyścią dla naszych Pacjentów.

WIRTUALNY SPACER