Nowy ginekolog w Babka Medica- konsultacje, USG genetyczne, USG piersi

Do zespołu Babka Medica dołączył lek. Maciej Błoński- specjalista ginekologii i położnictwa, na co dzień związany ze Szpitalem im. Św. Rodziny przy ul. Madalińskiego w Warszawie. Dr Błoński zajmuje się kompleksową profilaktyką, diagnostyką i leczeniem w zakresie ginekologii i położnictwa oraz wykonuje pełną diagnostykę ultrasonograficzną: ciąży (w tym USG genetyczne w I trymestrze- test PAPP-A, USG połówkowe), USG ginekologiczne i USG piersi.

W swojej pracy skupia się nie tylko na szczegółowej diagnostyce i doborze najskuteczniejszych metod postępowania, ale także na stworzeniu atmosfery komfortu i bezpieczeństwa dla każdej Pacjentki, które są niezbędne dla prawidłowego przebiegu leczenia.

Kluczowe certyfikaty:

  • Certfikat FMF (The Fetal Medicine Foundation, The 11-13 weeks scan – Certificate of Competence, nr certfikatu 154636) w zakresie wykonywania badań prenatalnych,
  • Certyfikat USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w zakresie wykonywania badań ultrasonograficznych w położnictwie i ginekologii (nr certyfikatu 114/2015),
  • Certyfikat USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej gruczołu piersiowego (nr certyfikatu 3/2016).
Zapisy na wizyty: ONLINE lub telefonicznie pod numerem – 22 637 50 01.
Leave a reply