NOWOŚĆ! Test SANCO

Uprzejmie informujemy, że w związku z zaprzestaniem wykonywania testu NIFTY, we współpracy laboratorium Genomed S.A., od 06.09.2018 dostępny jest test prenatalny SANCO.

Wiemy, że ciąża to jeden z najbardziej ekscytujących momentów w życiu każdej kobiety, który przynosi zarówno wiele radości, jak i troski o zdrowie dziecka. Kobietom, które chcą cieszyć się spokojną i zdrową ciążą, Genomed, najbardziej rekomendowane wśród specjalistów laboratorium diagnostyczne, oferuje Test Prenatalny SANCO. Jest to badanie, które pozwala dokładnie określić ryzyko wystąpienia zaburzeń genetycznych mogących wpłynąć na zdrowie Twojego dziecka.

To nieinwazyjny, genetyczny test prenatalny, który z wysoką skutecznością wykrywa najczęstsze zespoły wad genetycznych płodu. Swoistość badania dla każdej trisomii jest większa niż 99,9%. Prawidłowy wynik Testu SANCO daje możliwość uniknięcia badań inwazyjnych (w tym amniopunkcji), których tak bardzo obawiają się przyszłe mamy. Test Prenatalny SANCO jest w całości wykonywany w laboratoriach firmy Genomed S.A., które, jako jedyne w Polsce, uczestniczyły z powodzeniem w kontroli jakości European Molecular Quality Network (EMQN), w zakresie nieinwazyjnego, genetycznego badania prenatalnego (certyfikat za rok 2017). Test SANCO oparty jest na najbardziej sprawdzonej i dokładnej technologii sekwencjonowania firmy Illumina, światowego lidera sekwencjonowania nowej generacji.

Leave a reply