Specjalności

Mając na uwadze komfort naszych pacjentek informujemy, że kilku z naszych ginekologów prowadzi leczenie z wyłączeniem antykoncepcji hormonalnej – co może być istotne przy planowaniu wizyty. Informacje znajdują się w dostępnych powyżej profilach specjalistów. Dodatkowo pracownicy rejestracji poinformują o tym podczas zapisu. Jednocześnie zapewniamy, że w każdej chwili istnieje możliwość przepisania umówionej wizyty do innego lekarza.

Jeżeli pacjent dwukrotnie nie przyjdzie na wizyty i wcześniej ich nie odwoła, lekarz może odmówić przyjęcia danego pacjenta kolejnym razem. Prosimy odwoływać wizyty z przynajmniej 24 godzinnym wyprzedzeniem.

Uprzejmie informujemy, że konsultacje internistyczne I pediatryczne po stronie dzieci chorych odbywają się wyłącznie zdalnie w formie wizyty zdalnej (video lub telefonicznie). Rejestracja online przez naszą stronę internetową lub infolinię 22 637 50 01. Pacjentów wybierających się na wizytę do przychodni prosimy o zapoznanie się z informacjami w aktualnościach na naszej stronie.
Hello. Add your message here.