Dni i godziny przyjęć

Sobota

Możliwe są wizyty w tygodniu po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Specjalizacje

Dietetyk, psycholog, coach

Dietetyk kliniczny, psycholog, coach. Prowadzi konsultacje dietetyczne z dorosłymi i dziećmi, sesje diet- coachingu oraz szkolenia z zakresu dietetyki i obszarów miękkich. Pasją zdrowego żywienia potrafi zarazić każdego Pacjenta, wzbudzając jednocześnie potężną motywację do realizacji wyznaczonych celów. Wytrwale i systematycznie pracuje z Pacjentem, zazwyczaj w aurze pełnej humoru i wizji sukcesu. Oprócz indywidualnej pracy z Pacjentem, od kilku lat pracuje na stanowisku managera w branży medycznej.

Ukończyła Wydział Nauk o Żywieniu człowieka i Konsumpcji o specjalizacji Dietetyka, Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Międzynarodowe Studia Coachingu.

Pani Urbańska ma na swoim koncie przebyte liczne kursy z zakresu dietetyki i psychologii oraz posiada obszerną wiedzę dotyczącą rynku naturalnych preparatów z zakresu medycyny prewencyjnej. Pasjonują ją górskie wspinaczki, twórcza kuchnia oraz tajniki medycyny naturalnej. Owoce kulinarnej kreatywności Pani Patrycji to zdrowotne i nierzadko awangardowe przysmaki!

Konsultacja dietetyczna 120 zł
Konsultacja dietetyczna z planem żywieniowym 200 zł