Dni i godziny przyjęć

tymczasowo nieobecna

Specjalizacje

Fizjoterapeuta

Absolwentka studiów magisterskich na wydziale Fizjoterapii, ukończonych na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Ukończyła również studia podyplomowe Rehabilitacja w sporcie oraz liczne kursy dokształcające.

Specjalizuje się w fizjoterapii urologicznej oraz ginekologicznej. W tej dziedzinie ukończyła kursy akredytowane przez Polskie Towarzystwo Uroginekologiczne, Fundację Rodzić po ludzku, BeBo® Polska i Aktywne 9 miesięcy. Zajmuje się kompleksową rehabilitacją kobiet w każdym wieku. Prowadzi terapię w nietrzymaniu moczu i stolca, obniżeniu narządu rodnego, po zabiegach operacyjnych w obrębie miednicy mniejszej, przy rozstępie mięśnia prostego brzucha u kobiet w czasie oraz po ciąży, przy dolegliwościach bólowych w czasie ciąży oraz mobilizację blizny po cięciu cesarskim.

Zakres usług

Fizjoterapia w ciąży i po ciąży, przygotowanie do aktywnego porodu, rehabilitacja mięśni brzucha po porodzie, fizjoterapia uroginekologiczna, masaż dla kobiet w ciąży, kinesiotaping w ciąży, rehabilitacja mięśni dna miednicy

Konsultacja z fizjoterapeutą dla pań w ciąży i po porodzie 150 zł
Masaż dla kobiet w ciąży 150 zł