Dni i godziny przyjęć

grafik ruchomy

Specjalizacje

Ginekolog

Zakres usług

ginekologia, ginekologia – test Pappa, ginekologia – USG

Studia medyczne ukończyłem na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z wynikiem bardzo dobrym. Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii. Na co dzień pracuję w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie. Dyżuruję również w Izbie Przyjęć oraz Bloku Porodowym Kliniki Położnictwa i Perinatologii SPDSK WUM oraz w Szpitalu Powiatowym w Pruszkowie.
Moje główne obszary zainteresowań to diagnostyka ultrasonograficzna w położnictwie i ginekologii, opieka nad ciążą fizjologiczną i powikłaną, endokrynologia ginekologiczna.
Posiadam certyfikat FMF (FMF ID 162109) uprawniający do wykonywania badań USG I trymestru oraz testu PAPPA, oceny ultrasonograficznej szyjki macicy oraz badań dopplerowskich. Jestem w trakcie zdobywania certyfikatu sekcji USG PTGP. Wykonuję badania USG w każdym trymestrze ciąży, w tym badania referencyjne, USG ginekologiczne, udzielam porad antykoncepcyjnych, okołomenopauzalnych oraz dotyczących niepowodzeń położniczych . Regularnie uczestniczę w kursach i konferencjach z zakresu ultrasonografii w położnictwie i ginekologii, patologii ciąży, ginekologii oraz endokrynologii ginekologicznej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Ultrasonografii w Położnictwie i Ginekologii (ISUOG).