Dni i godziny przyjęć

sobota

Specjalizacje

Dietetyk

Dyplomowany dietetyk posiadający długoletnie doświadczenie w indywidualnej pracy z Pacjentem (dzieci, osoby dorosłe). Posiada również doświadczenie w prowadzeniu grup z zaburzeniami odżywiania (bulimia, zespół kompulsywnego objadania się, zespół nocnego objadania się). Na stałe współpracuje z psychoterapeutami tworząc zespół terapeutyczny dla osób borykających się z anoreksją lub bulimią. Swoją wiedzę zdobyła podczas studiów na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego oraz na Kierunku Dietetyka na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Praktyczną wiedzę na temat żywienia i motywowania Pacjenta do zmiany nawyków żywieniowych wykorzystywała podczas pracy w prywatnych poradniach dietetycznych oraz warszawskich placówkach medycznych. Czynnie wspiera działalność fundacji Fit Kid rozpowszechniając prozdrowotne nawyki i zachowania wśród dzieci i młodzieży.

Zawodowo bierze udział w licznych szkoleniach i konferencjach oraz występuje jako niezależny ekspert ds. żywienia w programach radiowych i telewizyjnych. W bezpośredniej pracy z Pacjentem stawia na dokładne poznanie oczekiwań i pragnień Pacjenta oraz zbudowanie z nim dobrej i konstruktywnej relacji. W życiu prywatnym oraz zawodowym kieruje się zasadą, iż najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie.

bez ograniczeń wiekowych

Konsultacja dietetyczna 120 zł
Konsultacja dietetyczna z planem żywieniowym 200 zł
Jadłospis 14-dniowy 300 zł