Dni i godziny przyjęć

poniedziałek, środa, czwartek

Specjalizacje

Specjalista ginekologii i położnictwa

Zakres usług

Ginekologiia, położnictwo,  prowadzenie ciąży fizjologicznej i powikłanej, leczenie stanów zapalnych i nadżerek, zachowawcze i/lub operacyjne leczenie torbieli, mięśniaków macicy i polipów, dobór antykoncepcji, USG ciąży, diagnostyka i leczenie niepłodności.

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, pracuje w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego 28 w Warszawie.

Zajmuje się kompleksową profilaktyką, diagnostyką i leczeniem w zakresie ginekologii i położnictwa, w tym prowadzeniem ciąży fizjologicznej i powikłanej, leczeniem stanów zapalnych i nadżerek, zachowawczym i/lub operacyjnym leczeniem torbieli, mięśniaków macicy i polipów, doborem antykoncepcji. Wykonuje pełną diagnostykę ultrasonograficzną (USG ciąży: USG I trymestru – USG genetyczne/testy PAPPA, USG połówkowe, USG III trymestr, USG 3D/4D; USG ginekologiczne przezbrzuszne, przezpochwowe, transrektalne oraz USG PIERSI). Prowadzi diagnostykę i leczenie niepłodności (w tym nawracających poronień, monitorowanie cyklu, stymulacje owulacji) oraz zaburzeń miesiączkowania i hormonalnych (PCO, dolegliwości okresu okołomenopauzalnego, nieregularne, obfite i bolesne miesiączki). Wykonuje badania profilaktyczne (cytologia i badanie piersi) i drobne zabiegi (krioterapia nadżerek i kłykcin, histeroskopia).

W swojej pracy skupia się nie tylko na szczegółowej diagnostyce i doborze najskuteczniejszych metod postępowania, ale także na stworzeniu atmosfery komfortu i bezpieczeństwa dla każdej Pacjentki, które są niezbędne dla prawidłowego przebiegu leczenia.

Kluczowe certyfikaty i uprawnienia:

  • Certyfikat FMF (Fetal Medicine Foundation, nr certfikatu 154636),
  • Certyfikat USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w zakresie wykonywania badań ultrasonograficznych w położnictwie i ginekologii (nr certyfikatu 114/2015),
  • Certyfikat PTG w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej gruczołu piersiowego (nr certyfikatu 3/2016).