Kolposkop 3MV jeden z najbardziej zaawansowanych modeli niemieckiej firmy Leisegang. Ma zintegrowaną kamerę wideo z interfejsem USB-2.0 do dokumentacji foto i wideo. Spełnia wszystkie, najwyższe wymogi stawiane sprzętowi medycznemu tej klasy.

Kolposkop 3MV jeden z najbardziej zaawansowanych modeli niemieckiej firmy Leisegang. Posiada zintegrowaną kamerę wideo z interfejsem USB-2.0 do dokumentacji foto i wideo. Jak inne kolposkopy tej firmy, model ten został wykonany z niezwykłą precyzją i spełnia wszystkie, najwyższe wymogi stawiane sprzętowi medycznemu tej klasy.

kolposkop04
Kolposkop Leisegang, model 3MV

Zamontowane okulary umożliwiają obserwację stereoskopową, która dzięki wykorzystaniu soczewek ułożonych wzdłuż linii wzroku badającego, natychmiast przedstawia obraz z naturalnym efektem trójwymiarowości. Jest to niezwykle istotne dla badania kolposkopowego, podczas którego lekarz zmuszony jest często spoglądać na ten sam obraz zarówno przy pomocy kolposkopu, jak i gołym okiem.

Opierając się na opiniach lekarzy ginekologów firma Leisegang w swoich produktach wprowadziła trzy poziomy powiększania obrazu. Zostały zaprojektowane w sposób umożliwiający lekarzowi wyraźne rozróżnienie oglądanego obrazu w stałej skali – w stosunku jak 2 do 1 (powiększenie 3.75X/7.5X/15X).

Wyposażenie kolposkopu w oświetlenie LED zapewnia najlepsze natężenie światła, a zarazem pracuje wydajniej i dłużej niż lampy halogenowe lub ksenonowe. Model 3MV jest w stanie wygenerować jasny wiązkę światła o natężeniu oświetlenia wartości 45 tysięcy luksów z odległości 300mm.

Przychodnia Babka Medica w najbliższym czasie umożliwi badania nowym kolposkopem.

Umów się na wizytę

Newsletter Babka Medica